FORUM PRIJATELJSTVA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM PRIJATELJSTVA

stvarajte nova prijateljstva bez obzira na sve
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SMIJEŠNO LJUDI MOJI SMIJEŠNO

Go down 
Autor/icaPoruka
administratorica
Admin
administratorica


Broj postova : 325
Join date : 15.02.2008
Age : 44
Lokacija : svemir

SMIJEŠNO LJUDI MOJI SMIJEŠNO Empty
PostajNaslov: SMIJEŠNO LJUDI MOJI SMIJEŠNO   SMIJEŠNO LJUDI MOJI SMIJEŠNO 2rhse1gpon 17 oľu 2008, 21:53

PROCITATI OBAVEZNO
Pred nekoliko tjedana je jedan od gledaoca u pariškom kinu osjetio ubod, kad se sjeo na svoju stolicu. Opazio je da iz sjedišta viri igla s ceduljom na kojoj je pisalo: "Upravo si postao HIV pozitivan!"
To nije jedini primjer te večeri. Sve igle koje su potom testirali, bile su HIV pozitivne.
Slična je priča iz Delhija. Ondje je žrtva bila djevojka koja se trebala udati za nekoliko mjeseci. Na njezinoj cedulji, koju je našla pored igle na stolici pisalo je: "Dobrodošla u veliku obitelj zaraženih AIDSom!" Nato joj je liječnik napravio test i utvrdio da virusu treba 6 mjeseci da dovoljno ojača i oslabi joj imunološki sustav, te da bolesnik s AIDSom živi još dobrih 5-6 godina. No, djevojka je preminula nakon 4 mjeseca...

Ovo upozorenje je samo za tvoje dobro. Idući put, kad ideš u kino ili u neki drugi javni prostor, pogledaj kamo ćeš se sjesti.

Pošalji ovo svojim prijateljima i kolegama, da se svi upoznaju s tom potencijalnom opasnošću. Samo nekoliko sekunda ti treba da nekom možda spasiš život.
POMISLI NA TO, KOLIKO BEZVEZNIH E-MAILOVA DNEVNO PROSLIJEĐUJEŠ.... ČINI MI SE DA OVAJ SPADAA MEĐU "KORISNIJE"...
[Vrh] Go down
http://fanclubtosevo.co.nr/
 
SMIJEŠNO LJUDI MOJI SMIJEŠNO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FORUM PRIJATELJSTVA :: SVAŠTARA-
Forum(o)Bir: